אתר WWW.KUKUBABY.CO.IL מופעל ע"י חברת "קוקו בייבי" ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת מארזי לידה ומוצרי תינוקות.

האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.

תנאי שימוש באתר

רשאי לבצע פעולה באתר כל אדם שהינו מעל גיל 18 וברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפועלות בישראל.

הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.

אנו רשאים למנוע שימוש באתר מכל אדם ומבלי צורך להודיע על כך מראש לפי שיקול דעת הנהלת החברה.

כל הרוכש באתר או מבצע פעולה כלשהי מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים לכל סעיפיו.

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

כללי

המחירים באתר כוללים מע"מ ואינם כוללים דמי משלוח.

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר על פי שיקול דעתה.

עלות המוצרים וכן המשלוחים יכולים להשתנות מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה, המחירים והמשלוחים הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה הם המחייבים.

החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל המוצרים שתמונותיהם מופיעות באתר. במידה והפריט אינו במלאי, תינתן ללקוח האפשרות לבטל את ההזמנה או לקבל פריט חלופי שווה ערך.

תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות את הנהלת האתר. החברה תעשה את המיטב כדי להציג בפני לקוחותיה תמונות מדויקות ככל האפשר.

מדיניות משלוחים

שילוח מארזי לידה

מארזי הלידה שלנו נארזים בקופסא שקופה ומהודרת וניתנים לשליחה באמצעות שליח עד הבית בתיאום מראש או איסוף עצמי מהסטודיו ברמת השרון .

אנו עושים את מירב המאמצים לקצר את זמני המשלוח ומתחייבים לארוז ולהוציא את המשלוח תוך יום ליעד המבוקש. יחד עם זאת אנו נעזרים בשירותי חברות שליחויות חיצוניות ולכן יתכנו עיכובים שאינם בשליטתנו.

חברת השליחויות איתה אנו עובדים מספקת לכל חלקי הארץ, כולל אזורים מרוחקים וחריגים.

עלות דמי משלוח עם שליח עד הבית 35 ₪ .

זמני אספקה:

  • הזמנות אשר יבוצעו בימים א-ה עד השעה 14:00 ויאושרו ע"י חברת האשראי, יצאו להפצה ביום העסקים שלמחרת , יגיעו ליעדם בין 2-3 ימי עסקים מלבד אזורים חריגים.
  • אזורים חריגים ( בין 3-6 ימי עסקים ):
    יישובי רמת הגולן וגבול הצפון, יישובי בקעת הירדן, יישובים מעבר לקו הירוק, יישובי עוטף עזה, יישובי הערבה, אילת וים המלח.
  • משלוחים אקספרס מהיום להיום בתיאום טלפוני – הזמנות אשר יבוצעו בימים א-ה עד השעה 12:00 ויאושרו ע"י חברת האשראי , יצאו להפצה באותו יום עסקים בתיאום טלפוני בלבד.

שירות זה מוגבל לאזורים הבאים: ת"א,רמת גן ,גבעתיים,הרצליה ורמת השרון.

משלוחים לחו״ל:
אנחנו מבצעים משלוחים לכל המדינות בעולם באמצעות שירות EMS של דואר ישראל, העלות לכלל המדינות נעה בין 120 ל 180 בהתאם למתנה המבוקשת. בהמשך להזמנתך יישלח אליך מספר מעקב שבאמצעותו ניתן לעקוב אחר החבילה באתר postil.com

*בכדי לשמור על איכות המוצרים ונראות המארז , האריזה מעט שונה מהצילומים שבאתר.

* KUKU BABY לא תהיה אחראית לעיכובים במכס במדינות היעד השונות.

 

שילוח מוצרים בודדים:

שליח עד הבית (מותנית בהזמנת מינימום של 150 ₪ ,לא כולל דמי המשלוח)-בעלות של 35 ₪

דואר ישראל – בעלות של 20 ₪,ללא אחריות או התחייבות למועד אספקה .

איסוף עצמי – ניתן לאסוף מהסטודיו ברחוב ,מנחם בגין 8 רמת השרון, ללא עלות ובתאום מראש.

מומלץ ליצור קשר טלפוני לפני הגעה לאיסוף על מנת לוודא כי ההזמנה מוכנה.

במקרה של בעיה כלשהי בקבלת המשלוח אנו כאן לשירותכם במייל: info@kukubaby.co.il

ובטלפון: 054-2226833 , 052-4594500

מדיניות החזרות וביטולים

לקוח זכאי להחזיר או להחליף את המוצר תוך 14 ימים מקבלת המוצר בתנאי שהמוצר שלם , באריזתו המקורית, ללא פגם ולא נעשה בו שימוש.

ביטול עסקה

במידה וברצונך לבטל עסקה עליך ליצור איתנו קשר באמצעות דוא"ל info@kukubaby.co.il .

בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי-התאמה , כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם ולמעט עלות המשלוח. החזרת המוצר תעשה על חשבון הלקוח.

בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין הזמנת המזמין למוצרים שסופקו בפועל, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול והחזרת המוצר תעשה על חשבון החברה.

לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.

החלפה או החזרה

לקוח מזמין זכאי להחזיר או להחליף את המוצר תוך 14 יום כקבוע בחוק הגנת הצרכן. (ראו "ביטול עסקה")

לקוח אשר קיבל מוצר במתנה זכאי להחלפה תוך 30 יום מקניית המתנה.

במידה וברצונכם להחליף מוצרים עליכם ליצור איתנו קשר באמצעות דוא"ל info@kukubaby.co.il או בטלפון 054-2226833,052-4594500 .

אנו נקבל בחזרה פריט שלא נעשה בו כל שימוש ולא נפל בו שום פגם/נזק ונשמר באריזתו המקורית.

ברגע שהפריט יגיע חזרה אלינו, נעדכן אותך במייל ונזכה אותך לקרדיט באתר על סכום הפריט,

או לחלופין, נחליף למידה/צבע או פריט אחר לפי בקשתך.

באשר להחזרת מארז לידה יש להשיב את המארז כשהוא סגור, לצערנו לא נוכל להחליף חלקים מהמארז, אלא רק את המארז בשלמותו.

את הפריטים והמארזים ניתן לשלוח בדואר שליחים או דרך חברת שליחויות לכתובת מנחם בגין 8 רמת השרון או לתאם מראש הגעה לסטודיו.

זכויות יוצרים

כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים והעיצובים הינן רכושה הבלעדי של חברת קוקו בייבי. זכויות אלה חלות, בין השאר, על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תיאור ועיצוב המוצרים ומארזי הלידה .

חל איסור מוחלט לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב המוצרים, תמונות המוצרים וכיוצא בזאת, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

השם KUKU BABY וכן שם המתחם (domain name) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושה של החברה בלבד. אין לעשות בהם שימוש ללא קבלת הסכמתה בכתב ומראש.

יש להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד.

אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, פרסומים אלקטרוניים, פרסומי דפוס וכו', לכל מטרה אחרת.

אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.

אין להציג תכנים מהאתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה.

אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת – המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים.

אחריות החברה

החברה, הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שייגרם למשתמש ו/או לגולש ו/או למזמין ו/או למקבל המארז ו/או לכל צד שלישי אחר, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז החברה שומרת לעצמה לבטל את ההזמנה הספציפית.

תמונות הפריטים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין הפריטים הנמכרים בפועל, לרבות הבדלי גוונים ומידות סבירים.

בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.

החברה לא תהיה אחראית על כל נזק שעלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי הולם או שגוי במוצרים שלא בהתאם להוראות היצרן או החברה .

הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

הנהלת האתר עושה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוח סבור כי המוצרים שרכש באמצעות האתר או השירותים לוקים בחסר, הוא מוזמן לפנות לשירות הלקוחות בדואר אלקטרוני info@kukubaby.co.il, והנהלת האתר תטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן.

שמירה על פרטיות וסודיות

במסגרת תהליך הרכישה מתבקש המזמין למלא פרטים אישיים כגון: שם, משפחה, כתובת, טלפון, פרטי אשראי ולעיתים גם פרטים אישיים של מקבל המתנה .

מסירת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית ותגרור אחריה הליכים משפטיים.

החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת אינפורמציה ללקוח.

לצורך ניתוחים סטטיסטים בלבד, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשתמש בפרטים שנמסרו על ידי המזמין ומתחייבים לא להעבירם לכל צד אחר פרט לגורמים המסייעים לתהליך הרכישה כגון חברת האשראי, חברת השליחויות וכדומה.

העברת פרטים אישיים תיעשה במצבים בהם הלקוח ביצע מעשה ו/או מחדל הפוגע ו/או עלול לפגוע בנו ו/או בצדדים שלישיים, הלקוח ביצע מעשה לא חוקי, התקבלה הוראה משפטית למסור פרטים.

האתר הינו מקוון ועל כן אין באפשרותנו להבטיח מאה אחוז חסינות מפני חדירה ו/או חשיפת נתונים, אם צד שלישי יחדור למאגר המידע שלנו לא יוכל הלקוח לטעון, לתבוע ו/או לדרוש דבר מהנהלת האתר.

החברה אינה אוגרת מספרי כרטיסי אשראי במחשביה ומשתמשת בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה.

החברה משתמשת בחברת ויזה כאל , חברת סליקת כרטיסי אשראי מהמובילות בישראל, ובחברת טרנזילה לצורך בדיקת ואבטחת המידע. ויזה כאל , יחד עם חברת טרנזילה עומדת בתקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע לפי דרישת חברות האשראי תקן PCI Level 1.

תקני האבטחה החמורים שהאתר עומד בהם נועדו להגן על הצרכנים, הסוחרים וחברות האשראי. החדרת ה-PCI DSS מעלה משמעותית את רמת האבטחה ולכן מסייעת בטיפוח האמון של משתמשי סליקה אונליין בשימוש בכרטיסי אשראי.

האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL, כלומר כל התקשורת שבין הדפדפן (אצל הלקוח) לאתר (כלומר שרת האינטרנט המאחסן את העמודים) הנה מוצפנת כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן לאתר. כלומר, האבטחה המובטחת הנה הצפנה של המידע.

במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, החברה לא תישא באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו, אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.

פרסומות באתר

אין הנהלת האתר אחראית לתוכן ומידע המפורסם באתרים אחרים שאליהם מצורפים קישורים לאתר.

הנהלת האתר רשאית מפעם לפעם לשלוח לדואר האלקטרוני הודעות שיווקיות, עדכונים והטבות שמסר המזמין בעת ההזמנה.

בהתאם לחוק הספאם תוכלו לבחור שלא לקבל הודעות שלא קשורות להזמנה וזאת על ידי שליחת מייל או יצירת קשר טלפוני.

שירות לקוחות

אנו נשמח לעמוד לשרותכם בכל בעיה, אי הבנה, שאלה או התייעצות לגבי המוצרים ומתנות הלידה.

באתר במייל :info@kukubaby.co.il או בטלפון: 054-2226833

שעות הפעילות בימים א-ה בין השעות 10:00-18:00.